Ładowanie...

Poznaj mnie

O mnie

Chwileczkę!

Poznajmy się

Nazywam się Bartosz Jaworski – DJ BARTESS. Prowadzeniem imprez muzycznych zajmuję się od 2007 roku. Doświadczenie dj-a wodzireja jakie w tym czasie zdobyłem pozwala mi w pełni profesjonalny sposób prowadzić profesjonalnie imprezy. Moja oferta skierowana jest do osób wymagających. Na każdą imprezę przygotowuję indywidualny scenariusz który zawsze konsultowany jest z organizatorem aby w pełni zrealizować postawione wymagania.

Pierwsza klasa!

Mój Sprzęt

Potrafię sprostać wszelkim wymaganiom, pracuję na sprzęcie tylko z najwyższej półki. Nagłośnienie firmy HK AUDIO, technika marki DENON. W zależności od wielkości imprezy mogę nagłośnić i oświetlić każdą imprezę. Wszystko oczywiście po indywidualnym spotkaniu, na którym dobiera się sprzęt który najlepiej sprawdzi się podczas danej uroczystości. Wielkość sali i ilość bawiących się osób to podstawowe kryterium doboru sprzętu.

Idealna

Dograna Muzyka

Muzyka to najważniejszy element każdej udanej imprezy tanecznej! Moja recepta na sukces Twojej imprezy to największe taneczne przeboje, które zawojowały świat w przeciągu ostatnich dziesięcioleci. Muzyka jaką proponuję to niezapomniana, taneczna podróż w czasie począwszy od lat 60 po współczesne hity. Utwory zawsze dobierane są na bieżąco, uwzględniając charakter, klimat oraz preferencje osób bawiących się na parkiecie. Tu decyduje tylko DJ BARTESS jego doświadczenie i wyczucie, a przede wszystkim wnikliwa obserwacja parkietu.