DJ BARTESS Media

 

 

 

 

 

 

 

DJ BARTESS pracuje tylko na profesjonalnym sprzęcie !!!

NAGŁOŚNIENIE renomowanych niemieckich firm. HK AUDIO PULSAR seria kolumn stworzona na potrzeby wymagających muzyków i DJów. Zestaw składa się z kolumn 2 x PL 115 FA i 2 x PL 118 Sub A. Podstawowe zalety tego zestawu to oprócz doskonałej jakości dźwięku, przede wszystkim możliwość dowolnej konfiguracji kolumn. Dzięki temu  można nagłośnić małe kameralne imprezy jak i duże eventy.
Reelop Active PA Set 1600 to mobilny zestaw składa się z aktywnego subwoofera i dwóch satelit.

TECHNIKA najbardziej brandowej marki w środowisku dj-m DENON. DENON DN-MC6000 to profesjonalny cyfrowy mikser i kontroler. DENON DN-S1200 to odtwarzacz multimedialny i kontroler MIDI.

OŚWIETLENIE estradowe amerykańskiej firmy American DJ m. in.: Mega TriPar, Panele Ledowe,  Belki Ultra Bar wszystko to w technologii LED. Ruchome głowy firmy L4ME które podczas grania muzyki oświetlą i zrobią doskonały nastrój na parkiecie. Dzięki tak profesjonalnemu oświetleniu nie tylko parkiet będzie wyglądał bajecznie, ale także można oświetlić inne miejsca tworząc tzw. dekoracje światłem. Posiadam również Multimedia w postaci dwóch TV LED na których można wyświetlić wszytko od zdjęć poprzez wizualizacje multimedialne na puszczaniu teledysków w jakości HD kończąc.

Jak widać są to topowe marki które gwarantują Najwyższą Jakość i Niezawodność !

W zależności od wielkości imprezy mogę nagłośnić i oświetlić każdą zabawę. Wszystko oczywiście po indywidualnym spotkaniu, na którym dobiera się sprzęt który najlepiej sprawdzi się podczas danej uroczystości. Wielkość sali i ilość bawiących się osób to podstawowe kryterium doboru sprzętu. 

Sprzęt który pracuje na większości prowadzonych przeze mnie imprez to m.in.:

Kliknij w sprzęt aby zobaczyć zdjęcie.