DJ BARTESS Media

 

 

 

 

 

 

 

Muzyka to najważniejszy element każdej udanej imprezy tanecznej! Dobrze zestawiona, urozmaicona, przyjemna dla ucha wróży sukces, a monotonna, jednostajna i mało energiczna – to niestety porażka. Równie wielkim atutem jest oryginalne brzmienie wszystkich utworów muzycznych odtwarzanych na profesjonalnym sprzęcie dj-skim jak również bajeczna oprawa świetlna tanecznej części sali.
 
Moja recepta na sukces Twojej imprezy to największe taneczne przeboje, które zawojowały świat w przeciągu ostatnich dziesięcioleci. Muzyka jaką proponuję to niezapomniana, taneczna podróż w czasie począwszy od lat 60 po współczesne hity. Oryginalnie brzmiąca, idealnie dobrana muzyka z płyt nie powoduje znudzenia wśród gości, a jakości odtwarzanych utworów nie zastąpi żaden zespół.


Przerwy między blokami muzycznymi to rzecz istotna. Musimy odpocząć, porozmawiać z bliskimi i... zatęsknić za muzyką i tańcem. Nigdy jednak nie jestem w stanie określić ich długości i ilości. Zwyczajowo przyjmuje się by bloki muzyczne trwały 30-45 min jednak jak będzie naprawdę zależy w dużej mierze od Ciebie i kondycji Twoich gości. Zdarzają się 2 godzinne czy 20 minutowe  sety muzyczne – nie ma co do tego reguły.
 
Podczas przerw - choćby na pyszne co nieco salę wypełnia odpowiednio zestawiona muzyka, która umila czas i wprowadza dobry nastrój, a przede wszystkim zapobiega sytuacji gdzie będą słyszane jedynie odgłosy wydawane przez widelce i talerze.
 
Bogaty repertuar pozwala mi z sukcesem ustosunkować się do licznych dedykacji muzycznych,  jest to bardzo miły akcent podczas każdej imprezy dla wszystkich gości. Możecie zamówić dla konkretnej osoby piosenkę i złożyć mu życzenia. Biblioteka kilku tysięcy utworów jest do Waszej dyspozycji. Rozmaitość muzyczna sprawia, że każdy z gości znajdzie chwilę by zaistnieć na parkiecie i poczuć się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Utwory zawsze dobierane są na bieżąco, uwzględniając charakter, klimat oraz preferencje osób bawiących się na parkiecie. Tu decyduje tylko DJ BARTESS jego doświadczenie i wyczucie, a przede wszystkim wnikliwa obserwacja parkietu.


Pamiętajcie, nie zrobię  przerwy widząc dobrze bawiących się ludzi !!!

Moja Gorąca 20 Udanej Zabawy.