DJ BARTESS Media

 

 

 

 

 

 

Dołącz do Najlepszych !

Zapraszam firmy planujące event, piknik, imprezę firmową, zabawę taneczną do współpracy. Jako Dj z wieloletnim doświadczeniem oferuję oprawę muzyczną i oświetleniową na najwyższym poziomie. Bez obaw sprostam każdemu wyzwaniu, wszystko zależy tylko od budżetu jaki posiadacie na zorganizowanie imprezy. Chętnie pomogę, doradzę i w profesjonalny sposób wykonam.

Zaufały mi już takie firmy jak m.in. : 

 Dołączysz ?

Wesele z Golec uOrkiestra !

Nie często się zdarza, aby podczas wesela na którym jest Dj była niespodzianka dla Państwa Młodych i Gości Weselnych jak występ na żywo TOP zespołu z najwyższej półki. Golec Orkiestra zrobili show jakich mało. Było prawdziwą przyjemnością grać na tej samej scenie co oni i uczestniczyć w tym wydarzeniu.
DZIĘKI dla Wszystkich za Wspaniałą ZABAWĘ !!!

 

Evet Bank Zachodni WBK

Event dla Banku Zachodniego WBK upłynął bardzo miło i sympatycznie. Prowadzącym i Konferansjerem był znany i bardzo ceniony aktor Robert Gonera, a ja byłem odpowiedzialny za muzyczną część imprezy. Wszyscy bawili się świetnie i na pewno dobrze spędzili czas. Podziękowaliśmy sobie z Robertem dobrze wykonanej roboty. Dzięki za dobre towarzystwo do zobaczenia.

 

ORIFLAME - Podaruj sobie odrobinę Luksusu

Wydarzeniem Sierpnia niewątpliwie było kolejne spotkanie we Wrocławiu firmy ORIFLAME pod hasłem:  "Podaruj sobie odrobinę Luksusu". Frekwencja jak zawsze dopisała ponad 800 osób doskonale spędziło czas. Gwiazdą wieczoru była Polska ambasadorka marki Oriflame - Anna Mucha.

 

Bal Karnawałowy 2014

Luty to czas zabaw karnawałowych. Tegoroczną imprezę prowadziłem dla grupy wspaniałych osób, którzy nie tylko doskonale się bawili, ale też ekstra się poprzebierali.
Widać że mają dystans do siebie i wiedzą jak dobrze spędzić czas.
Pozdrawiam Was gorąco i do Z-0-B-A-C-Z-E-N-I-A.

 

Event dla firmy Weha

Czerwcowy weekend i kolejne muzyczne wyzwanie. Tym razem miałem przyjemność grać dla firmy Weha. Zabawa jak zwykle się udała, a uczestnicy bawili się do białego rana. Do zobaczenia. Pozdrawiam.

ORIFLAME WELLNESS DANCE

Majowe szkolenie ORIFLAME w Hotelu Haston we Wrocławiu to nie tylko rozdanie nagród za awanse, przedstawienie nowych produktów to także wiele atrakcji. Profesjonalni tancerze, zachęcali uczestników do tańca przy bardzo gorących rytmach, a potem były zabawy sportowe i mnóstwo nagród. Jak widać na filmie nikt się nie opierał i wszyscy znów doskonale się bawili. Podziękowania dla wszystkich za wspaniałą zabawę.

Szkolenie ORIFLAME Kwiecień 2013

''Twoje marzenia naszą inspiracją'' - to hasło kolejnego szkolenia zorganizowanego przez ORIFLAME. Miejsem szkolenia jak nakazuje tradycja był Wrocławski Hotel Haston. Jak widać frekwencja znowu dopisała. Cała sala ludzi (około 300 osób) to budzi szacunek. Świetna robota i gratulacje dla wszystkich którzy w tym uczestniczyli.

 

Dzień Kobiet

Drogie Panie !
Z okazji Dnia Kobiet Wszystkiego Najlepszego, Wszystkiego czego pragniecie i o czym marzycie.
Wiem że najlepszym przyjacielem kobiet są Diamenty, ale ja dla Was mam prawdziwy muzyczny Brylant.
Przygotowałem dla was jako prezent utwór Alicia Keys - A Woman's Worth. Niech ktoś mi powie że Alicja nie ma racji śpiewając cyt.
"Mógłbyś mi kupić diamenty
Mógłbyś mi kupić perły
Wziąć mnie na rejs dookoła świata
Kochanie wiesz, że jestem tego warta
Obiad przy świetle świec
Przygotować moją kąpiel z bąbelkami
Kochać się ze mną czule za każdym razem
Bo Kochanie wiesz, że jestem tego warta

...Chcąc prosić, chcąc zatrzymać, chcąc traktować swoją kobietę dobrze
Nie tylko gadaj, ale pokaż jej, że wiesz o tym, że ona jest warta Twojego czasu"

Cała prawda nic dodać nic ująć !
Urocze Panie faceci się naprawdę starają dla Was, dlatego zapraszam do słuchania we dwoje :)
Jeszcze raz Najlepszego !!!

DJ BARTESS

Wielka Promocja

Witam

Organizujesz Wesele i brakuje funduszy $$$.

To oferta dla Ciebie !!!

Z moim kuponem otrzymasz 500 zł rabatu na Wesele lub poprawiny GRATIS !

Rezerwuj Wesele już teraz bo terminy uciekają....

Oferta ważna do 31 marca 2013.